Companie

Detalii identificare

Nume firmăALTURA RECRUITING S.R.L.
Cod unic de înregistrare51859471 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025037635007
EUIDROONRC.J2025037635007
Data înființării27.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7810
info-icon
Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de servicii privind forța de muncă
Obiect activitateActivități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CAEN secundare
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
7820
Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaTârgu Neamţ nr. 9, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
30.000
Profit (Lei)
-666
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202530.000-666-565.7461875.093-4661

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-2.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.89
Viteza rotație active
5.68

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-2.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-666 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-2.22%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-666 Lei
Viteza rotație active
5.68
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.68
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat30.000 Lei
Lichiditate curentă
0.89
Lichiditate imediată
0.89
Pondere active imobilizate
3.54%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.89
Lichiditate imediată0.89
Pondere active imobilizate3.54%
Pondere active circulante96.46%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente