Companie

Detalii identificare

Nume firmăDECOROOM DIGITAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51869890 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025038140009
EUIDROONRC.J2025038140009
Data înființării28.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4755
info-icon
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
CAEN secundare
4751
Comerț cu amănuntul al textilelor
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
, 
4753
Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și al altor acoperitoare de podea
, 
4754
Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
, 
4771
Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
, 
6210
Activități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
, 
6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
, 
7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Buzău, mun. Buzău, str. Transilvaniei, nr.425 Bis, Corpul 3. Camera nr. 5, Et.2
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
3.559
Profit (Lei)
-13.588
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20253.559-13.588-1.13220.0151.0005.627-13.3880

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-381.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.28
Viteza rotație active
0.54

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-381.79%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-381.79%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
1.06
Durata medie încasare creanțe
161.53 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.54
Viteza rotație stocuri1.06
Durata medie încasare creanțe161.53 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.28
Lichiditate imediată
0.11
Pondere active imobilizate
15.09%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.28
Lichiditate imediată0.11
Pondere active imobilizate15.09%
Pondere active circulante84.91%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente