Companie

Detalii identificare

Nume firmăNEO MINDS IT S.R.L.
Cod unic de înregistrare51879320 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025038578004
EUIDROONRC.J2025038578004
Data înființării29.05.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8559
info-icon
Alte forme de învățământ n.c.a.
Industrie
Învățământ
SectorÎnvățământ
Obiect activitateAlte forme de învățământ n.c.a.
CAEN secundare
6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) al mijloacelor de calcul
, 
6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
, 
8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Suceava, Sat Cajvana orş. Cajvana, -, nr.1088, Et.1
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
8.000
Profit (Lei)
64
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20258.00064533.34661232.9982640

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.24%
Lichiditate curentă
0.99
Viteza rotație active
0.24

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.8%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24.24%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net0.8%
Marjă profit brut0.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)24.24%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.24
Viteza rotație stocuri
0.25
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.24
Viteza rotație stocuri0.25
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.99
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
1.82%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.99
Lichiditate imediată0.05
Pondere active imobilizate1.82%
Pondere active circulante98.18%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente