Companie

Detalii identificare

Nume firmăO RAZĂ DE SOARE S.R.L.
Cod unic de înregistrare51901169 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025039537000
EUIDROONRC.J2025039537000
Data înființării03.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5612
info-icon
Activități ale unităților mobile de alimentație
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateActivități ale unităților mobile de alimentație
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4931
Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
, 
4932
Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
, 
4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
, 
4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Braşov, Sat Cincu com. Cincu, Cincu, nr.502
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
19.813
Profit (Lei)
3.945
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202519.8133.94532913.86536717.5434.0450

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
19.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.53%
Lichiditate curentă
1.27
Viteza rotație active
1.11

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
19.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.53%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net19.91%
Marjă profit brut24.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.53%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
1.11
Viteza rotație stocuri
2.41
Durata medie încasare creanțe
6.96 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.11
Viteza rotație stocuri2.41
Durata medie încasare creanțe6.96 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
1.27
Lichiditate imediată
0.67
Pondere active imobilizate
2.05%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.27
Lichiditate imediată0.67
Pondere active imobilizate2.05%
Pondere active circulante97.95%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente