Companie

Detalii identificare

Nume firmăAUTO TLA S.R.L.
Cod unic de înregistrare51901916 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025039597006
EUIDROONRC.J2025039597006
Data înființării03.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4782
info-icon
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
CAEN secundare
4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4673
Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
, 
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
4783
Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
5210
Depozitări
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
7711
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
, 
7751
Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
, 
9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Timiş, Sat Peciu Nou com. Peciu Nou, nr.605
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
319.115
Profit (Lei)
-8.824
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025319.115-8.824-735124.372367115.381-8.6241

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-2.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.93
Viteza rotație active
2.76

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-2.77%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-8.824 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-2.77%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-8.824 Lei
Viteza rotație active
2.76
Viteza rotație stocuri
2.93
Durata medie încasare creanțe
0.13 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.76
Viteza rotație stocuri2.93
Durata medie încasare creanțe0.13 zile
Cifra de afaceri per salariat319.115 Lei
Lichiditate curentă
0.93
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
0.32%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.93
Lichiditate imediată0.05
Pondere active imobilizate0.32%
Pondere active circulante99.68%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente