Companie

Detalii identificare

Nume firmăCHURROS AROME DE VIS S.R.L.
Cod unic de înregistrare51902938 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025039365009
EUIDROONRC.J2025039365009
Data înființării03.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5612
info-icon
Activități ale unităților mobile de alimentație
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateActivități ale unităților mobile de alimentație
CAEN secundare
5611
Restaurante
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
, 
5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Cluj, Sat Călata com. Călăţele, Calata, nr.44
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
74.232
Profit (Lei)
1.402
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202574.2321.40211731.89925.9227.5791.6021

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
1.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.52%
Lichiditate curentă
0.24
Viteza rotație active
2.22

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
1.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87.52%
Profit net per salariat
1.402 Lei
Indicator2025
Marjă profit net1.89%
Marjă profit brut3.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)87.52%
Profit net per salariat1.402 Lei
Viteza rotație active
2.22
Viteza rotație stocuri
14.21
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.22
Viteza rotație stocuri14.21
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat74.232 Lei
Lichiditate curentă
0.24
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
77.38%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.24
Lichiditate imediată0.07
Pondere active imobilizate77.38%
Pondere active circulante22.62%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente