Companie

Detalii identificare

Nume firmăMIHAITRANSNIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare51913830 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025040095001
EUIDROONRC.J2025040095001
Data înființării04.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
0220
Exploatarea forestieră
, 
4613
Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
5210
Depozitări
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Vrancea, Sat Mera com. Mera, str. Valea Milcovului, nr.114
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
12.680
Profit (Lei)
-9.787
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202512.680-9.787-81611.7609821.191-9.5871

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-77.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
5.84

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-77.18%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-9.787 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-77.18%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-9.787 Lei
Viteza rotație active
5.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.84
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat12.680 Lei
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată
0.1
Pondere active imobilizate
45.19%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.1
Lichiditate imediată0.1
Pondere active imobilizate45.19%
Pondere active circulante54.81%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente