Companie

Detalii identificare

Nume firmăTAROTMANIFEST S.R.L.
Cod unic de înregistrare51914797 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025040066009
EUIDROONRC.J2025040066009
Data înființării04.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4712
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CAEN secundare
4777
Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
, 
8559
Alte forme de învățământ n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Ilfov, Sat Ostratu com. Corbeanca, str. Magnoliei, nr.41, Camera 1
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
2.468
Profit (Lei)
-39.918
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20252.468-39.918-3.32741.2143671.129-39.7181

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-1617.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
1.65

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-1617.42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-39.918 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-1617.42%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-39.918 Lei
Viteza rotație active
1.65
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.65
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat2.468 Lei
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
24.53%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.03
Lichiditate imediată0.03
Pondere active imobilizate24.53%
Pondere active circulante75.47%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente