Companie

Detalii identificare

Nume firmăEDY SPT CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare51940753 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025041156000
EUIDROONRC.J2025041156000
Data înființării11.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4100
info-icon
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Industrie
Construcții
SectorConstrucții de clădiri
Obiect activitateLucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CAEN secundare
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
, 
4323
Lucrări de izolații
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4331
Lucrări de ipsoserie
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Constanţa, Sat Cogealac com. Cogealac, str. Mare, nr.128
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
288.429
Profit (Lei)
-22.338
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025288.429-22.338-1.86244.1445.87416.132-22.1381

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-7.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.37
Viteza rotație active
13.11

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-7.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-22.338 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-7.74%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-22.338 Lei
Viteza rotație active
13.11
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.85 zile
Indicator2025
Viteza rotație active13.11
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe3.85 zile
Cifra de afaceri per salariat288.429 Lei
Lichiditate curentă
0.37
Lichiditate imediată
0.37
Pondere active imobilizate
26.69%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.37
Lichiditate imediată0.37
Pondere active imobilizate26.69%
Pondere active circulante73.31%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente