Companie

Detalii identificare

Nume firmăCMB MEDICAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare51943911 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025041199007
EUIDROONRC.J2025041199007
Data înființării11.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8622
info-icon
Activități de asistență medicală specializată
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență medicală specializată
CAEN secundare
7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
, 
8621
Activități de asistență medicală generală
, 
8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
, 
8692
Transportul pacienților cu ambulanța
, 
8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
, 
8695
Activități de fizioterapie
, 
8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
, 
8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
, 
8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaErnei nr. 676, Sat Ernei | Comuna Ernei, Mureş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
368.951
Profit (Lei)
133.036
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025368.951133.03611.086349.961240.104243.093133.2360

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
36.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.85%
Lichiditate curentă
0.69
Viteza rotație active
0.76

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
36.06%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.85%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net36.06%
Marjă profit brut43.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.85%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.76
Viteza rotație stocuri
350.71
Durata medie încasare creanțe
233.8 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.76
Viteza rotație stocuri350.71
Durata medie încasare creanțe233.8 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.69
Lichiditate imediată
0.69
Pondere active imobilizate
49.69%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.69
Lichiditate imediată0.69
Pondere active imobilizate49.69%
Pondere active circulante50.31%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente