Companie

Detalii identificare

Nume firmăHONG LONG CLINIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare51956466 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025041783006
EUIDROONRC.J2025041783006
Data înființării12.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8622
info-icon
Activități de asistență medicală specializată
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență medicală specializată
CAEN secundare
8621
Activități de asistență medicală generală
, 
8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
, 
8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
, 
8695
Activități de fizioterapie
, 
8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
, 
8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 1, Şos Pavel Dimitrievici Kiseleff, nr.13, Subsol. Camera 01.Camera 02. 03. 04. 08. 09

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
4.402
Profit (Lei)
-12.307
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20254.402-12.307-1.02618.1182565.755-12.1071

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-279.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.32
Viteza rotație active
0.73

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-279.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-12.307 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-279.58%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-12.307 Lei
Viteza rotație active
0.73
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0.17 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.73
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0.17 zile
Cifra de afaceri per salariat4.402 Lei
Lichiditate curentă
0.32
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
4.26%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.32
Lichiditate imediată0.32
Pondere active imobilizate4.26%
Pondere active circulante95.74%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente