Companie

Detalii identificare

Nume firmăEMOZIONECAKES BY FLORINA S.R.L.
Cod unic de înregistrare51959080 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025041915003
EUIDROONRC.J2025041915003
Data înființării13.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4724
info-icon
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
CAEN secundare
1032
Fabricarea sucurilor de fructe și legume
, 
1039
Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
, 
1061
Fabricarea produselor de morărit
, 
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
1072
Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie
, 
1082
Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase
, 
4636
Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaFizeşu Gherlii nr. 148, Sat Fizeşu Gherlii | Comuna Fizeşu Gherlii, Cluj
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
9.160
Profit (Lei)
-32.962
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20259.160-32.962-2.74760.466153.907139.220-32.7622

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-359.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2.3
Viteza rotație active
0.03

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-359.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-16.481 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-359.85%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-16.481 Lei
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0.82
Durata medie încasare creanțe
2602.06 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.03
Viteza rotație stocuri0.82
Durata medie încasare creanțe2602.06 zile
Cifra de afaceri per salariat4.580 Lei
Lichiditate curentă
2.3
Lichiditate imediată
2.12
Pondere active imobilizate
52.51%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.3
Lichiditate imediată2.12
Pondere active imobilizate52.51%
Pondere active circulante47.49%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente