Companie

Detalii identificare

Nume firmăCLOUDSTACK NEXUS S.R.L.
Cod unic de înregistrare51959187 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025041882006
EUIDROONRC.J2025041882006
Data înființării13.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6210
info-icon
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Industrie
Telecomunicații; activități de programare și de consultanță în tehnologia informației; alte servicii informaționale
SectorActivități de programare și activități de consultanță în tehnologia informației
Obiect activitateActivități de realizare a softului la comandă (software orientat client)
CAEN secundare
6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) al mijloacelor de calcul
, 
6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPrincipală nr. 27Y/3, Sat Jucu De Mijloc | Comuna Jucu, Cluj

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
209.895
Profit (Lei)
127.816
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025209.895127.81610.6519.75119.444118.323128.0161

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
60.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.84%
Lichiditate curentă
12.13
Viteza rotație active
1.52

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
60.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.84%
Profit net per salariat
127.816 Lei
Indicator2025
Marjă profit net60.9%
Marjă profit brut63.84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.84%
Profit net per salariat127.816 Lei
Viteza rotație active
1.52
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
91.14 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.52
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe91.14 zile
Cifra de afaceri per salariat209.895 Lei
Lichiditate curentă
12.13
Lichiditate imediată
12.13
Pondere active imobilizate
14.11%
Indicator2025
Lichiditate curentă12.13
Lichiditate imediată12.13
Pondere active imobilizate14.11%
Pondere active circulante85.89%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente