Companie

Detalii identificare

Nume firmăBOTTEGA DELLA PASTA FRESCA S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51963811 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025042284003
EUIDROONRC.J2025042284003
Data înființării13.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
1073
info-icon
Fabricarea macaroanelor, tăițeilor, cuș-cuș-ului și a altor produse făinoase similar
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorIndustria alimentară
Obiect activitateFabricarea macaroanelor, tăiețeilor, cușcușului și a altor produse făinoase similare
CAEN secundare
1071
Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
, 
4617
Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4722
Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
5210
Depozitări
, 
5611
Restaurante
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Maramureş, mun. Baia Mare, str. Brânduşelor, nr.34L, ap.4
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
10.101
Profit (Lei)
-24.478
Număr angajați
0
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202510.101-24.478-2.040146.13083.79438.058-24.2780

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-242.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.26
Viteza rotație active
0.08

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-242.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
n/a
Indicator2025
Marjă profit net-242.33%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariatn/a
Viteza rotație active
0.08
Viteza rotație stocuri
0.51
Durata medie încasare creanțe
307.15 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.08
Viteza rotație stocuri0.51
Durata medie încasare creanțe307.15 zile
Cifra de afaceri per salariatn/a
Lichiditate curentă
0.26
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
68.77%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.26
Lichiditate imediată0.12
Pondere active imobilizate68.77%
Pondere active circulante31.23%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente