Companie

Detalii identificare

Nume firmăSOCIAL CREATIVE ART S.R.L.
Cod unic de înregistrare51982201 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025043181000
EUIDROONRC.J2025043181000
Data înființării17.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4399
info-icon
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Industrie
Construcții
SectorLucrări speciale de construcții
Obiect activitateAlte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Dolj, mun. Craiova, Aleea 1 Merişorului, nr.10
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
45.604
Profit (Lei)
8.779
Număr angajați
3
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202545.6048.77973222.554190.233270.2158.9793

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
19.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.77%
Lichiditate curentă
11.98
Viteza rotație active
0.1

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
19.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.77%
Profit net per salariat
2.926 Lei
Indicator2025
Marjă profit net19.25%
Marjă profit brut22.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.77%
Profit net per salariat2.926 Lei
Viteza rotație active
0.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2067.5 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.1
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe2067.5 zile
Cifra de afaceri per salariat15.201 Lei
Lichiditate curentă
11.98
Lichiditate imediată
11.98
Pondere active imobilizate
41.31%
Indicator2025
Lichiditate curentă11.98
Lichiditate imediată11.98
Pondere active imobilizate41.31%
Pondere active circulante58.69%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente