Companie

Detalii identificare

Nume firmăCREATIV VV DENTISTRY S.R.L.
Cod unic de înregistrare51990158 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025043360009
EUIDROONRC.J2025043360009
Data înființării18.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8623
info-icon
Activități de asistență stomatologică
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență stomatologică
CAEN secundare
3250
Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Suceava, mun. Suceava, Cal. Unirii, nr.36
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
44.840
Profit (Lei)
-48.279
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202544.840-48.279-4.02365.0922.24014.773-48.0791

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-107.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
2.64

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-107.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-48.279 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-107.67%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-48.279 Lei
Viteza rotație active
2.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
44.8 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.64
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe44.8 zile
Cifra de afaceri per salariat44.840 Lei
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
13.17%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.23
Lichiditate imediată0.23
Pondere active imobilizate13.17%
Pondere active circulante86.83%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente