Companie

Detalii identificare

Nume firmăŞTEF IMOB SELECT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 51998569 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025043807005
EUIDROONRC.J2025043807005
Data înființării19.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
6831
info-icon
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
Industrie
Tranzacții imobiliare
SectorTranzacții imobiliare
Obiect activitateServicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4615
Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
, 
6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
6832
Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
, 
7311
Activități ale agențiilor de publicitate

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Argeş, mun. Piteşti, str. Armand Călinescu, nr.7, Et.1
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
87.905
Profit (Lei)
43.679
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202587.90543.6793.64031.95711.67463.96243.6791

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
49.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
2
Viteza rotație active
1.16

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
49.69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
43.679 Lei
Indicator2025
Marjă profit net49.69%
Marjă profit brut50.67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat43.679 Lei
Viteza rotație active
1.16
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
182.27 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.16
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe182.27 zile
Cifra de afaceri per salariat87.905 Lei
Lichiditate curentă
2
Lichiditate imediată
2
Pondere active imobilizate
15.43%
Indicator2025
Lichiditate curentă2
Lichiditate imediată2
Pondere active imobilizate15.43%
Pondere active circulante84.57%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente