Companie

Detalii identificare

Nume firmăEURO TEHNIC LC S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52028462 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025045555007
EUIDROONRC.J2025045555007
Data înființării25.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4730
info-icon
Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
CAEN secundare
4681
Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5210
Depozitări
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
, 
9531
Repararea și întreținerea autovehiculelor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaNațională nr. 15, Sat Dumbrăveni | Comuna Dumbrăveni, Suceava
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
42.255.641
Profit (Lei)
2.470.433
Număr angajați
14
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202542.255.6412.470.433205.8694.148.97112.7606.606.8442.470.63314

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
5.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.99%
Lichiditate curentă
1.59
Viteza rotație active
6.38

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
5.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.99%
Profit net per salariat
176.460 Lei
Indicator2025
Marjă profit net5.85%
Marjă profit brut6.94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.99%
Profit net per salariat176.460 Lei
Viteza rotație active
6.38
Viteza rotație stocuri
14.98
Durata medie încasare creanțe
20.23 zile
Indicator2025
Viteza rotație active6.38
Viteza rotație stocuri14.98
Durata medie încasare creanțe20.23 zile
Cifra de afaceri per salariat3.018.260 Lei
Lichiditate curentă
1.59
Lichiditate imediată
0.91
Pondere active imobilizate
0.19%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.59
Lichiditate imediată0.91
Pondere active imobilizate0.19%
Pondere active circulante99.81%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente