Companie

Detalii identificare

Nume firmăDIKI MOU S.R.L.
Cod unic de înregistrare52029395 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025045350000
EUIDROONRC.J2025045350000
Data înființării25.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
1084
Fabricarea condimentelor și ingredientelor
, 
4639
Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
, 
4779
Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
, 
4941
Transporturi rutiere de mărfuri
, 
5611
Restaurante
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Satu Mare, mun. Satu Mare, Bld. Lucian Blaga, bl.uu26, ap.21
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
6.615
Profit (Lei)
-56.798
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20256.615-56.798-4.733166.32355.64247.505-56.5981

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-858.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.29
Viteza rotație active
0.06

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-858.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-56.798 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-858.62%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-56.798 Lei
Viteza rotație active
0.06
Viteza rotație stocuri
0.17
Durata medie încasare creanțe
480.27 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.06
Viteza rotație stocuri0.17
Durata medie încasare creanțe480.27 zile
Cifra de afaceri per salariat6.615 Lei
Lichiditate curentă
0.29
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
53.94%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.29
Lichiditate imediată0.05
Pondere active imobilizate53.94%
Pondere active circulante46.06%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente