Companie

Detalii identificare

Nume firmăFISH BY NICOLE S.R.L.
Cod unic de înregistrare52036406 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025045897006
EUIDROONRC.J2025045897006
Data înființării26.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4723
info-icon
Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
CAEN secundare
4711
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bacău, orş. Comăneşti, str. Mihai Viteazu, bl.f2, Sc.a, Et.1, ap.5
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
253.208
Profit (Lei)
33.665
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025253.20833.6652.8059.64029142.89833.8651

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
13.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.41%
Lichiditate curentă
4.45
Viteza rotație active
5.86

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
13.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.41%
Profit net per salariat
33.665 Lei
Indicator2025
Marjă profit net13.3%
Marjă profit brut14.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.41%
Profit net per salariat33.665 Lei
Viteza rotație active
5.86
Viteza rotație stocuri
77.86
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.86
Viteza rotație stocuri77.86
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat253.208 Lei
Lichiditate curentă
4.45
Lichiditate imediată
4.11
Pondere active imobilizate
0.67%
Indicator2025
Lichiditate curentă4.45
Lichiditate imediată4.11
Pondere active imobilizate0.67%
Pondere active circulante99.33%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente