Companie

Detalii identificare

Nume firmăOFICIALTV S.R.L.
Cod unic de înregistrare52046833 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025046217003
EUIDROONRC.J2025046217003
Data înființării27.06.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5911
info-icon
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Industrie
Activități de editare; difuzarea de programe de radio și televiziune; activități de producție și distribuție de conținuturi
SectorActivități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală
Obiect activitateActivități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CAEN secundare
6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
, 
7311
Activități ale agențiilor de publicitate
, 
8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
, 
9039
Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică
, 
9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaElena Teodorini nr. 66, Loc. Craiova | Municipiul Craiova, Dolj
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
35.178
Profit (Lei)
17.759
Număr angajați
4
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202535.17817.7591.48062.084106.157401.88417.9594

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
50.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.89%
Lichiditate curentă
6.47
Viteza rotație active
0.07

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
50.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.89%
Profit net per salariat
4.440 Lei
Indicator2025
Marjă profit net50.48%
Marjă profit brut60.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.89%
Profit net per salariat4.440 Lei
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1015.03 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.07
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe1015.03 zile
Cifra de afaceri per salariat8.795 Lei
Lichiditate curentă
6.47
Lichiditate imediată
6.47
Pondere active imobilizate
20.9%
Indicator2025
Lichiditate curentă6.47
Lichiditate imediată6.47
Pondere active imobilizate20.9%
Pondere active circulante79.1%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente