Companie
Detalii identificare
Nume firmăIOAN PROD CON 94 SRL
Cod unic de înregistrare5205171 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/1890/1994
EUIDROONRC.J40/1890/1994
Data înființării14.02.1994 - 32 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6832
Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
6910 -servicii suport combinate (combinaţii de servicii cum ar fi curătenie generală interioara, întreţinerea şi execuţia de reparaţii minore, evacuarea gunoaielor, pază şi siguranţă),
8110 -administrarea de facilităţi, cum ar fi baze militare, închisori sau alte amenajări (cu excepţia administrării reţelelor de calculatoare),
8110
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAdministrarea imobilelor pe baza de comision sau contract
Informații de contact
AdresaPoarta Sărutului nr. 1, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
218.132
Profit (Lei)
120.687
Număr angajați
1
Vechime
32 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 218.132 | 120.687 | 10.057 | 1.606 | 2.408 | 167.988 | 168.790 | 1 |
| 2024 | 114.408 | 28.172 | 2.348 | 920 | 3.258 | 45.765 | 48.103 | 1 |
| 2023 | 76.560 | 18.125 | 1.510 | 2.705 | 4.107 | 18.529 | 19.931 | 1 |
| 2022 | 62.070 | 4.960 | 413 | 1.581 | 0 | 3.387 | 1.806 | 1 |
| 2021 | 64.460 | 2.072 | 173 | 1.630 | 0 | 6.351 | 4.721 | 1 |
| 2020 | 74.300 | 9.014 | 751 | 1.848 | 0 | 9.497 | 7.649 | 1 |
| 2019 | 69.454 | 8.276 | 690 | 1.927 | 0 | 5.812 | 3.885 | 1 |
| 2018 | 53.965 | 7.247 | 604 | 1.787 | 0 | 1.596 | -191 | 1 |
| 2017 | 53.547 | 2.461 | 205 | 2.514 | 0 | 5.556 | 3.042 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
55.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
71.5%
Lichiditate curentă
104.6
Viteza rotație active
1.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
55.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
71.5%
Profit net per salariat
120.687 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 55.33% | 24.62% | 23.67% | 7.99% | 3.21% | 12.13% | 11.92% | 13.43% | 4.6% |
| Marjă profit brut | 56.18% | 25.47% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 71.5% | 58.57% | 90.94% | 100% | 43.89% | 100% | 100% | -3794.24% | 80.9% |
| Profit net per salariat | 120.687 Lei | 28.172 Lei | 18.125 Lei | 4.960 Lei | 2.072 Lei | 9.014 Lei | 8.276 Lei | 7.247 Lei | 2.461 Lei |
Viteza rotație active
1.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.4 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.28 | 2.33 | 3.38 | 18.33 | 10.15 | 7.82 | 11.95 | 33.81 | 9.64 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.4 zile | 8.42 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 218.132 Lei | 114.408 Lei | 76.560 Lei | 62.070 Lei | 64.460 Lei | 74.300 Lei | 69.454 Lei | 53.965 Lei | 53.547 Lei |
Lichiditate curentă
104.6
Lichiditate imediată
104.6
Pondere active imobilizate
1.41%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 104.6 | 49.74 | 6.85 | 2.14 | 3.9 | 5.14 | 3.02 | 0.89 | 2.21 |
| Lichiditate imediată | 104.6 | 49.74 | 6.85 | 2.14 | 3.9 | 5.14 | 3.02 | 0.89 | 2.21 |
| Pondere active imobilizate | 1.41% | 6.65% | 18.14% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 98.59% | 93.35% | 81.86% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro