Companie

Detalii identificare

Nume firmăLUCALEX BMC LOGISTIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52056179 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025046596003
EUIDROONRC.J2025046596003
Data înființării01.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări
, 
5225
Activități de servicii logistice pentru transporturi
, 
5226
Alte activități anexe transporturilor
, 
7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaBujorului nr. 10, Sat Şelimbăr | Comuna Şelimbăr, Sibiu
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
120.231
Profit (Lei)
718
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025120.2317186037.6553.87931.4509181

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.21%
Lichiditate curentă
0.84
Viteza rotație active
3.4

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
78.21%
Profit net per salariat
718 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.6%
Marjă profit brut0.71%
Rentabilitatea capitalului (ROE)78.21%
Profit net per salariat718 Lei
Viteza rotație active
3.4
Viteza rotație stocuri
228.58
Durata medie încasare creanțe
39.56 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.4
Viteza rotație stocuri228.58
Durata medie încasare creanțe39.56 zile
Cifra de afaceri per salariat120.231 Lei
Lichiditate curentă
0.84
Lichiditate imediată
0.82
Pondere active imobilizate
10.98%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.84
Lichiditate imediată0.82
Pondere active imobilizate10.98%
Pondere active circulante89.02%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente