Companie

Detalii identificare

Nume firmăCADASTRIS S.R.L.
Cod unic de înregistrare52062596 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025047244004
EUIDROONRC.J2025047244004
Data înființării01.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7112
info-icon
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică
Obiect activitateActivități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CAEN secundare
6831
Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
, 
7739
Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaPrincipală nr. 122, Sat Rebricea | Comuna Rebricea, Vaslui

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
106.375
Profit (Lei)
64.927
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025106.37564.9275.41113.305167.820229.94365.1271

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
61.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.69%
Lichiditate curentă
17.28
Viteza rotație active
0.27

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
61.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.69%
Profit net per salariat
64.927 Lei
Indicator2025
Marjă profit net61.04%
Marjă profit brut62.04%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.69%
Profit net per salariat64.927 Lei
Viteza rotație active
0.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
667.38 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.27
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe667.38 zile
Cifra de afaceri per salariat106.375 Lei
Lichiditate curentă
17.28
Lichiditate imediată
17.28
Pondere active imobilizate
42.19%
Indicator2025
Lichiditate curentă17.28
Lichiditate imediată17.28
Pondere active imobilizate42.19%
Pondere active circulante57.81%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente