Companie

Detalii identificare

Nume firmăSOARE SHOP S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52063630 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025047237006
EUIDROONRC.J2025047237006
Data înființării01.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4771
info-icon
Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
CAEN secundare
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4740
Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
, 
4751
Comerț cu amănuntul al textilelor
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
, 
4753
Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și al altor acoperitoare de podea
, 
4754
Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
, 
4755
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
, 
4762
Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
, 
4763
Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
, 
4764
Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 2, Str Maşina De Pâine, nr.22, bl.50, Sc.2, Et.5, ap.63
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
289.406
Profit (Lei)
79.034
Număr angajați
3
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025289.40679.0346.586480.00752.721506.22079.2343

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
27.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.75%
Lichiditate curentă
1.05
Viteza rotație active
0.52

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
27.31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.75%
Profit net per salariat
26.345 Lei
Indicator2025
Marjă profit net27.31%
Marjă profit brut28.29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.75%
Profit net per salariat26.345 Lei
Viteza rotație active
0.52
Viteza rotație stocuri
0.69
Durata medie încasare creanțe
82.19 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.52
Viteza rotație stocuri0.69
Durata medie încasare creanțe82.19 zile
Cifra de afaceri per salariat96.469 Lei
Lichiditate curentă
1.05
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
9.43%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.05
Lichiditate imediată0.18
Pondere active imobilizate9.43%
Pondere active circulante90.57%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente