Companie

Detalii identificare

Nume firmăSTYX GENESIS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52069470 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025047589006
EUIDROONRC.J2025047589006
Data înființării02.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
3100
info-icon
Fabricarea de mobilă
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea de mobilă
Obiect activitateFabricarea de mobilă
CAEN secundare
1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
, 
1612
Prelucrarea și finisarea lemnului
, 
4755
Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaStupinelor nr. 33, Sat Tomeşti | Comuna Tomeşti, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
31.930
Profit (Lei)
-285
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202531.930-285-2417.72514.375314.335-851

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-0.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
17.73
Viteza rotație active
0.1

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-0.89%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-285 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-0.89%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-285 Lei
Viteza rotație active
0.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1960.46 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.1
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe1960.46 zile
Cifra de afaceri per salariat31.930 Lei
Lichiditate curentă
17.73
Lichiditate imediată
17.73
Pondere active imobilizate
4.37%
Indicator2025
Lichiditate curentă17.73
Lichiditate imediată17.73
Pondere active imobilizate4.37%
Pondere active circulante95.63%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente