Companie

Detalii identificare

Nume firmăNIEUWENHUIS TRADING S.R.L.
Cod unic de înregistrare52080878 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025047818001
EUIDROONRC.J2025047818001
Data înființării03.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4619
Intermedieri în comerțul cu produse diverse
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
5210
Depozitări
, 
5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
, 
5224
Manipulări

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Sibiu, orş. Agnita, str. Nouă, nr.27
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
77.207
Profit (Lei)
-38.257
Număr angajați
3
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202577.207-38.257-3.18860.2861.14721.082-38.0573

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-49.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.35
Viteza rotație active
3.47

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-49.55%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-12.752 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-49.55%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-12.752 Lei
Viteza rotație active
3.47
Viteza rotație stocuri
40.27
Durata medie încasare creanțe
10.43 zile
Indicator2025
Viteza rotație active3.47
Viteza rotație stocuri40.27
Durata medie încasare creanțe10.43 zile
Cifra de afaceri per salariat25.736 Lei
Lichiditate curentă
0.35
Lichiditate imediată
0.32
Pondere active imobilizate
5.16%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.35
Lichiditate imediată0.32
Pondere active imobilizate5.16%
Pondere active circulante94.84%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente