Companie

Detalii identificare

Nume firmăMASTER CLEAN BY ALINA S.R.L.
Cod unic de înregistrare52081806 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025047927002
EUIDROONRC.J2025047927002
Data înființării04.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8121
info-icon
Activități generale de curățenie a clădirilor
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de peisagistică și servicii pentru clădiri
Obiect activitateActivități generale de curățenie a clădirilor

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Tulcea, mun. Tulcea, str. Prislav, nr.6A
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
71.066
Profit (Lei)
6.925
Număr angajați
2
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202571.0666.92557735.340172.821294.1707.1252

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
9.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.19%
Lichiditate curentă
8.32
Viteza rotație active
0.15

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
9.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.19%
Profit net per salariat
3.463 Lei
Indicator2025
Marjă profit net9.74%
Marjă profit brut9.74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.19%
Profit net per salariat3.463 Lei
Viteza rotație active
0.15
Viteza rotație stocuri
1.86
Durata medie încasare creanțe
509.99 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.15
Viteza rotație stocuri1.86
Durata medie încasare creanțe509.99 zile
Cifra de afaceri per salariat35.533 Lei
Lichiditate curentă
8.32
Lichiditate imediată
7.24
Pondere active imobilizate
37.01%
Indicator2025
Lichiditate curentă8.32
Lichiditate imediată7.24
Pondere active imobilizate37.01%
Pondere active circulante62.99%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente