Companie

Detalii identificare

Nume firmăDĂLAE GRUP SERVICE S.R.L.
Cod unic de înregistrare52102348 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025049246008
EUIDROONRC.J2025049246008
Data înființării08.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9531
info-icon
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Industrie
Alte activități de servicii
SectorRepararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Obiect activitateRepararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN secundare
1611
Tăierea și rindeluirea lemnului
, 
1612
Prelucrarea și finisarea lemnului
, 
1627
Finisarea articolelor din lemn
, 
2552
Tratamente termice ale metalelor
, 
2553
Operațiuni de mecanică generală
, 
2932
Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Dâmboviţa, Sat Decindeni com. Dragomireşti, str. Poienii, nr.14A
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
13.736
Profit (Lei)
-16.570
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202513.736-16.570-1.38135.738019.168-16.5701

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-120.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
0.72

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-120.63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-16.570 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-120.63%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-16.570 Lei
Viteza rotație active
0.72
Viteza rotație stocuri
1.68
Durata medie încasare creanțe
8.77 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.72
Viteza rotație stocuri1.68
Durata medie încasare creanțe8.77 zile
Cifra de afaceri per salariat13.736 Lei
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.31
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.54
Lichiditate imediată0.31
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente