Companie

Detalii identificare

Nume firmăANAID SERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare52110278 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025049572000
EUIDROONRC.J2025049572000
Data înființării09.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4342
info-icon
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
Industrie
Construcții
SectorLucrări speciale de construcții
Obiect activitateAlte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4331
Lucrări de ipsoserie
, 
4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
, 
4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
, 
4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
, 
4335
Alte lucrări de finisare
, 
4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
, 
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
, 
6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
, 
6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Timiş, Sat Sânandrei com. Sânandrei, str. Măslinului, nr.43A, Camera 1
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
41.318
Profit (Lei)
7.843
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202541.3187.84365413.367021.4108.0431

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
18.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.51%
Lichiditate curentă
1.6
Viteza rotație active
1.93

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
18.98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.51%
Profit net per salariat
7.843 Lei
Indicator2025
Marjă profit net18.98%
Marjă profit brut19.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.51%
Profit net per salariat7.843 Lei
Viteza rotație active
1.93
Viteza rotație stocuri
275.45
Durata medie încasare creanțe
37.07 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.93
Viteza rotație stocuri275.45
Durata medie încasare creanțe37.07 zile
Cifra de afaceri per salariat41.318 Lei
Lichiditate curentă
1.6
Lichiditate imediată
1.59
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.6
Lichiditate imediată1.59
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente