Companie

Detalii identificare

Nume firmăPRATRANS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52118794 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025050127008
EUIDROONRC.J2025050127008
Data înființării10.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4941
info-icon
Transporturi rutiere de mărfuri
Industrie
Transport și depozitare
SectorTransporturi terestre și transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de mărfuri
CAEN secundare
4683
Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bihor, Sat Şimian com. Şimian, Şimian, nr.46
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
72.570
Profit (Lei)
-10.511
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202572.570-10.511-87656.84919.16727.371-10.3111

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-14.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.48
Viteza rotație active
1.56

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-14.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-10.511 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-14.48%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-10.511 Lei
Viteza rotație active
1.56
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
118.35 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.56
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe118.35 zile
Cifra de afaceri per salariat72.570 Lei
Lichiditate curentă
0.48
Lichiditate imediată
0.48
Pondere active imobilizate
41.19%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.48
Lichiditate imediată0.48
Pondere active imobilizate41.19%
Pondere active circulante58.81%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente