Companie

Detalii identificare

Nume firmăVELOCITE SCOOTERS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52131220 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025050529004
EUIDROONRC.J2025050529004
Data înființării11.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7711
info-icon
Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de închiriere și leasing
Obiect activitateActivități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaVişeu De Jos nr. 1300A, Sat Vişeu De Jos | Comuna Vişeu De Jos, Maramureş
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
9.071
Profit (Lei)
-7.195
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20259.071-7.195-60065.884242.251116.304-6.9951

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-79.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
1.77
Viteza rotație active
0.03

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-79.32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-7.195 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-79.32%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-7.195 Lei
Viteza rotație active
0.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
4659.33 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.03
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe4659.33 zile
Cifra de afaceri per salariat9.071 Lei
Lichiditate curentă
1.77
Lichiditate imediată
1.77
Pondere active imobilizate
67.56%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.77
Lichiditate imediată1.77
Pondere active imobilizate67.56%
Pondere active circulante32.44%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente