Companie

Detalii identificare

Nume firmăKTĂ TATOO & DIVA S.R.L.
Cod unic de înregistrare52136146 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025050762003
EUIDROONRC.J2025050762003
Data înființării14.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9699
info-icon
Alte servicii personale n.c.a.
Industrie
Alte activități de servicii
SectorAlte activități de servicii
Obiect activitateAlte servicii personale n.c.a.
CAEN secundare
4775
Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
9621
Activități de coafură și frizerie
, 
9622
Activități de tratament și înfrumusețare
, 
9623
Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Vâlcea, orş. Brezoi, str. Unirii, nr.10, Parter, bl.13/2, Sc.a, ap.3
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
3.091
Profit (Lei)
-37.151
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20253.091-37.151-3.09641.82704.676-37.1511

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-1201.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.11
Viteza rotație active
0.66

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-1201.91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-37.151 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-1201.91%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-37.151 Lei
Viteza rotație active
0.66
Viteza rotație stocuri
4.05
Durata medie încasare creanțe
434.67 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.66
Viteza rotație stocuri4.05
Durata medie încasare creanțe434.67 zile
Cifra de afaceri per salariat3.091 Lei
Lichiditate curentă
0.11
Lichiditate imediată
0.09
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.11
Lichiditate imediată0.09
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente