Companie

Detalii identificare

Nume firmăASYA MEDICAL CLINIC SERV S.R.L.
Cod unic de înregistrare52148787 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025051645004
EUIDROONRC.J2025051645004
Data înființării15.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8610
info-icon
Activități de asistență spitalicească
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență spitalicească
CAEN secundare
8621
Activități de asistență medicală generală
, 
8622
Activități de asistență medicală specializată
, 
8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
, 
8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMunicipiul Bucureşti, Sector 1, Str Nataţiei, nr.1-3 Şi 5, Parter
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
495.091
Profit (Lei)
459.475
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025495.091459.47538.2907.714292467.097459.6751

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
92.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Lichiditate curentă
60.55
Viteza rotație active
1.06

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
92.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Profit net per salariat
459.475 Lei
Indicator2025
Marjă profit net92.81%
Marjă profit brut95.75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.96%
Profit net per salariat459.475 Lei
Viteza rotație active
1.06
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
338.74 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.06
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe338.74 zile
Cifra de afaceri per salariat495.091 Lei
Lichiditate curentă
60.55
Lichiditate imediată
60.55
Pondere active imobilizate
0.06%
Indicator2025
Lichiditate curentă60.55
Lichiditate imediată60.55
Pondere active imobilizate0.06%
Pondere active circulante99.94%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente