Companie

Detalii identificare

Nume firmăIONAORIUNDE S.R.L.
Cod unic de înregistrare52160314 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025052105006
EUIDROONRC.J2025052105006
Data înființării16.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
5630
info-icon
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Industrie
Hoteluri și restaurante
SectorRestaurante și alte activități de servicii de alimentație
Obiect activitateBaruri și alte activități de servire a băuturilor
CAEN secundare
1083
Prelucrarea ceaiului și cafelei
, 
4637
Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
, 
4664
Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
4754
Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaCrinului nr. 18, Sat Tomeşti | Comuna Tomeşti, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
10.150
Profit (Lei)
6.685
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202510.1506.68555720.77292.809142.8956.8851

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
65.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.1%
Lichiditate curentă
6.88
Viteza rotație active
0.04

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
65.86%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.1%
Profit net per salariat
6.685 Lei
Indicator2025
Marjă profit net65.86%
Marjă profit brut78.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.1%
Profit net per salariat6.685 Lei
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.04
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat10.150 Lei
Lichiditate curentă
6.88
Lichiditate imediată
6.88
Pondere active imobilizate
39.38%
Indicator2025
Lichiditate curentă6.88
Lichiditate imediată6.88
Pondere active imobilizate39.38%
Pondere active circulante60.62%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente