Companie

Detalii identificare

Nume firmăAUTOCLIMA GARAGE S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52187387 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025053715004
EUIDROONRC.J2025053715004
Data înființării21.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
9531
info-icon
Repararea și întreținerea autovehiculelor
Industrie
Alte activități de servicii
SectorRepararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Obiect activitateRepararea și întreținerea autovehiculelor
CAEN secundare
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4618
Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.
, 
4672
Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
, 
4690
Comerț cu ridicata nespecializat
, 
4782
Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Ilfov, Sat Căldăraru com. Cernica, str. Drumul Între Tarlale, nr.7
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
284.225
Profit (Lei)
1.685
Număr angajați
4
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025284.2251.68514054.9278.88846.6001.8854

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
0.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89.39%
Lichiditate curentă
0.85
Viteza rotație active
5.12

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
0.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
89.39%
Profit net per salariat
421 Lei
Indicator2025
Marjă profit net0.59%
Marjă profit brut1.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)89.39%
Profit net per salariat421 Lei
Viteza rotație active
5.12
Viteza rotație stocuri
11.31
Durata medie încasare creanțe
17.15 zile
Indicator2025
Viteza rotație active5.12
Viteza rotație stocuri11.31
Durata medie încasare creanțe17.15 zile
Cifra de afaceri per salariat71.056 Lei
Lichiditate curentă
0.85
Lichiditate imediată
0.39
Pondere active imobilizate
16.02%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.85
Lichiditate imediată0.39
Pondere active imobilizate16.02%
Pondere active circulante83.98%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente