Companie

Detalii identificare

Nume firmăAMP MEDICAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare52193230 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025054106009
EUIDROONRC.J2025054106009
Data înființării22.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8622
info-icon
Activități de asistență medicală specializată
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență medicală specializată

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Timiş, Sat Giroc com. Giroc, str. Destinului, nr.14, Cam. 2, Et.parter, ap.3
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
456.434
Profit (Lei)
402.372
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025456.434402.37233.5318.84526.638384.779402.5721

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
88.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Lichiditate curentă
43.5
Viteza rotație active
1.11

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
88.16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.95%
Profit net per salariat
402.372 Lei
Indicator2025
Marjă profit net88.16%
Marjă profit brut91.1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.95%
Profit net per salariat402.372 Lei
Viteza rotație active
1.11
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.11
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat456.434 Lei
Lichiditate curentă
43.5
Lichiditate imediată
43.5
Pondere active imobilizate
6.47%
Indicator2025
Lichiditate curentă43.5
Lichiditate imediată43.5
Pondere active imobilizate6.47%
Pondere active circulante93.53%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente