Companie

Detalii identificare

Nume firmăOPTIMA RESURSE S.R.L.
Cod unic de înregistrare52195940 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025053969005
EUIDROONRC.J2025053969005
Data înființării22.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7820
info-icon
Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de servicii privind forța de muncă
Obiect activitateActivități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
CAEN secundare
3299
Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
5819
Alte activități de editare
, 
7020
Activități de consultanță în afaceri și management
, 
7311
Activități ale agențiilor de publicitate
, 
7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport
, 
8230
Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
, 
9329
Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Iaşi, Sat Erbiceni com. Erbiceni, Volum 1. Poziţia 026. Construcţia C1
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
23.000
Profit (Lei)
7.870
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202523.0007.87065646.322175.087175.1908.0701

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
34.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.52%
Lichiditate curentă
3.78
Viteza rotație active
0.07

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
34.22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.52%
Profit net per salariat
7.870 Lei
Indicator2025
Marjă profit net34.22%
Marjă profit brut40.73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.52%
Profit net per salariat7.870 Lei
Viteza rotație active
0.07
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2483.59 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.07
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe2483.59 zile
Cifra de afaceri per salariat23.000 Lei
Lichiditate curentă
3.78
Lichiditate imediată
3.78
Pondere active imobilizate
49.99%
Indicator2025
Lichiditate curentă3.78
Lichiditate imediată3.78
Pondere active imobilizate49.99%
Pondere active circulante50.01%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente