Companie

Detalii identificare

Nume firmăDELTAX MUNDO S.R.L.
Cod unic de înregistrare52209671 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025054863009
EUIDROONRC.J2025054863009
Data înființării24.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4322
info-icon
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Industrie
Construcții
SectorLucrări speciale de construcții
Obiect activitateLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN secundare
4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
, 
4321
Lucrări de instalații electrice
, 
4323
Lucrări de izolații
, 
4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
, 
4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bistriţa-Năsăud, Sat Feldru com. Feldru, nr.1400
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
194.031
Profit (Lei)
157.434
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025194.031157.43413.1205.5337.955110.212112.6341

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
81.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
19.92
Viteza rotație active
1.64

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
81.14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
157.434 Lei
Indicator2025
Marjă profit net81.14%
Marjă profit brut82.12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat157.434 Lei
Viteza rotație active
1.64
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.64
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat194.031 Lei
Lichiditate curentă
19.92
Lichiditate imediată
19.92
Pondere active imobilizate
6.73%
Indicator2025
Lichiditate curentă19.92
Lichiditate imediată19.92
Pondere active imobilizate6.73%
Pondere active circulante93.27%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente