Companie

Detalii identificare

Nume firmăINTERMED HUB S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52233246 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025056271004
EUIDROONRC.J2025056271004
Data înființării28.07.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4791
info-icon
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateIntermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaCodrilor nr. 19, Sat Valea Ursului | Comuna Miroslava, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
60.385
Profit (Lei)
-5.789
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202560.385-5.789-48254.173136.596198.475-5.5891

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-9.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
3.66
Viteza rotație active
0.18

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-9.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-5.789 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-9.59%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-5.789 Lei
Viteza rotație active
0.18
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1105.37 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.18
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe1105.37 zile
Cifra de afaceri per salariat60.385 Lei
Lichiditate curentă
3.66
Lichiditate imediată
3.66
Pondere active imobilizate
40.77%
Indicator2025
Lichiditate curentă3.66
Lichiditate imediată3.66
Pondere active imobilizate40.77%
Pondere active circulante59.23%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente