Companie

Detalii identificare

Nume firmăEZRELIS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52261882 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025057883004
EUIDROONRC.J2025057883004
Data înființării01.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
1812
info-icon
Alte activități de tipărire n.c.a.
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorTipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor
Obiect activitateAlte activități de tipărire n.c.a.
CAEN secundare
2221
Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic
, 
2225
Prelucrarea și finisarea articolelor din material plastic
, 
2226
Fabricarea altor produse din material plastic
, 
2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
, 
2521
Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală; producția de generatoare de abur și boilere
, 
2553
Operațiuni de mecanică generală
, 
2594
Fabricarea de șuruburi, buloane și alte articole filetate; fabricarea de nituri și șaibe
, 
2811
Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete)
, 
3511
Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
, 
3512
Producția de energie electrică din resurse regenerabile

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Maramureş, Loc. Tăuţii De Sus orş. Baia Sprie, str. Forestierului, nr.213, Biroul nr. 4, Et.2
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
113.600
Profit (Lei)
76.169
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025113.60076.1696.34739.24619.234106.18186.1691

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
67.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88.39%
Lichiditate curentă
2.71
Viteza rotație active
0.91

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
67.05%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88.39%
Profit net per salariat
76.169 Lei
Indicator2025
Marjă profit net67.05%
Marjă profit brut79.49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)88.39%
Profit net per salariat76.169 Lei
Viteza rotație active
0.91
Viteza rotație stocuri
154.98
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.91
Viteza rotație stocuri154.98
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat113.600 Lei
Lichiditate curentă
2.71
Lichiditate imediată
2.69
Pondere active imobilizate
15.34%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.71
Lichiditate imediată2.69
Pondere active imobilizate15.34%
Pondere active circulante84.66%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente