Companie

Detalii identificare

Nume firmăHPA GRUP S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52297720 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025059596007
EUIDROONRC.J2025059596007
Data înființării08.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4711
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN secundare
4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
, 
4211
Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
, 
4213
Construcția de poduri și tuneluri
, 
4221
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
, 
4222
Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
, 
4291
Construcții hidrotehnice
, 
4299
Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a.
, 
4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
, 
4312
Lucrări de pregătire a terenului
, 
4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaŞtefan Cel Mare Şi Sfânt nr. 36, Sat Scobinti | Comuna Scobinţi, Iaşi
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
28.475
Profit (Lei)
-8.234
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202528.475-8.234-68684.197076.163-8.0341

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-28.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.9
Viteza rotație active
0.37

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-28.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-8.234 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-28.92%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-8.234 Lei
Viteza rotație active
0.37
Viteza rotație stocuri
0.49
Durata medie încasare creanțe
95.38 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.37
Viteza rotație stocuri0.49
Durata medie încasare creanțe95.38 zile
Cifra de afaceri per salariat28.475 Lei
Lichiditate curentă
0.9
Lichiditate imediată
0.22
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.9
Lichiditate imediată0.22
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente