Companie

Detalii identificare

Nume firmăSPRIJIN FĂRĂ VÂRSTĂ S.R.L.
Cod unic de înregistrare52313140 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025060209000
EUIDROONRC.J2025060209000
Data înființării12.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8810
info-icon
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități de asistență socială, fără cazare
Obiect activitateActivități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane cu dizabilități aflate în incapacitate de a se îngriji singure
CAEN secundare
8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
, 
9699
Alte servicii personale n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Bacău, Sat Poiana com. Livezi, Str Ştefan Cel Mare, nr.17
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
4.601
Profit (Lei)
-9.119
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20254.601-9.119-76054.910167.422180.568-8.9191

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-198.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
3.29
Viteza rotație active
0.01

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-198.2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-9.119 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-198.2%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-9.119 Lei
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
4864.55 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.01
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe4864.55 zile
Cifra de afaceri per salariat4.601 Lei
Lichiditate curentă
3.29
Lichiditate imediată
3.29
Pondere active imobilizate
48.11%
Indicator2025
Lichiditate curentă3.29
Lichiditate imediată3.29
Pondere active imobilizate48.11%
Pondere active circulante51.89%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente