Companie

Detalii identificare

Nume firmăALCHEMIA CONSULTANCE S.R.L.
Cod unic de înregistrare52334739 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025061452001
EUIDROONRC.J2025061452001
Data înființării18.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7020
info-icon
Activități de consultanță în afaceri și management
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorActivități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management
Obiect activitateActivități de consultanță în afaceri și management
CAEN secundare
6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
, 
7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
, 
7499
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Braşov, mun. Braşov, str. Lungă, nr.149, ap.p3

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
10.102
Profit (Lei)
-352
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202510.102-352-299.0044.0234.829-1521

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-3.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.54
Viteza rotație active
1.14

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-3.48%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-352 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-3.48%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-352 Lei
Viteza rotație active
1.14
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
177.33 zile
Indicator2025
Viteza rotație active1.14
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe177.33 zile
Cifra de afaceri per salariat10.102 Lei
Lichiditate curentă
0.54
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
45.45%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.54
Lichiditate imediată0.54
Pondere active imobilizate45.45%
Pondere active circulante54.55%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente