Companie

Detalii identificare

Nume firmăDR. CATANĂ MEDICAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare52339698 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025061696001
EUIDROONRC.J2025061696001
Data înființării19.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8622
info-icon
Activități de asistență medicală specializată
Industrie
Sănătate și asistență socială
SectorActivități referitoare la sănătatea umană
Obiect activitateActivități de asistență medicală specializată
CAEN secundare
8621
Activități de asistență medicală generală

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Dolj, mun. Craiova, str. Opanez, nr.41
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
46.442
Profit (Lei)
8.370
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202546.4428.37069898.29584.10022.7658.5701

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
18.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.67%
Lichiditate curentă
0.23
Viteza rotație active
0.43

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
18.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.67%
Profit net per salariat
8.370 Lei
Indicator2025
Marjă profit net18.02%
Marjă profit brut21.02%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.67%
Profit net per salariat8.370 Lei
Viteza rotație active
0.43
Viteza rotație stocuri
46.17
Durata medie încasare creanțe
163.63 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.43
Viteza rotație stocuri46.17
Durata medie încasare creanțe163.63 zile
Cifra de afaceri per salariat46.442 Lei
Lichiditate curentă
0.23
Lichiditate imediată
0.22
Pondere active imobilizate
78.7%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.23
Lichiditate imediată0.22
Pondere active imobilizate78.7%
Pondere active circulante21.3%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente