Companie

Detalii identificare

Nume firmăEDITH PRODUCTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52342324 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025061786001
EUIDROONRC.J2025061786001
Data înființării19.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7311
info-icon
Activități ale agențiilor de publicitate
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorPublicitate, activități de studiere a pieței și relații publice
Obiect activitateActivități ale agențiilor de publicitate
CAEN secundare
0811
Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei
, 
0812
Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului
, 
0891
Extracția mineralelor pentru industria chimică și a îngrășămintelor naturale
, 
0892
Extracția turbei
, 
0893
Extracția sării
, 
0899
Alte activități extractive n.c.a.
, 
2511
Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
, 
2612
Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
, 
3320
Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
, 
3511
Producția de energie electrică din resurse neregenerabile

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Călăraşi, mun. Călăraşi, str. Păcii, nr.34, Biroul 10
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
27.545
Profit (Lei)
-12.368
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202527.545-12.368-1.03115.18903.021-12.1681

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-44.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.2
Viteza rotație active
9.12

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-44.9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-12.368 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-44.9%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-12.368 Lei
Viteza rotație active
9.12
Viteza rotație stocuri
78.7
Durata medie încasare creanțe
2.09 zile
Indicator2025
Viteza rotație active9.12
Viteza rotație stocuri78.7
Durata medie încasare creanțe2.09 zile
Cifra de afaceri per salariat27.545 Lei
Lichiditate curentă
0.2
Lichiditate imediată
0.18
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.2
Lichiditate imediată0.18
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente