Companie

Detalii identificare

Nume firmăMHL SOLUTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare52370464 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025063227003
EUIDROONRC.J2025063227003
Data înființării22.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
8240
info-icon
Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Industrie
Activități de servicii administrative și activități de servicii-suport
SectorActivități de secretariat, servicii-suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor
Obiect activitateActivități de intermediere pentru servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
CAEN secundare
4671
Comerț cu ridicata al autovehiculelor
, 
4775
Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
, 
4779
Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
, 
4781
Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
, 
4791
Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
, 
6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
, 
7739
Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
, 
8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
, 
9622
Activități de tratament și înfrumusețare

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Satu Mare, mun. Satu Mare, str. Panait Cerna, nr.26
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
32.031
Profit (Lei)
7.511
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202532.0317.5116264.88710312.4957.7111

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
23.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.41%
Lichiditate curentă
2.56
Viteza rotație active
2.54

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
23.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97.41%
Profit net per salariat
7.511 Lei
Indicator2025
Marjă profit net23.45%
Marjă profit brut24.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)97.41%
Profit net per salariat7.511 Lei
Viteza rotație active
2.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.54
Viteza rotație stocuri0
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat32.031 Lei
Lichiditate curentă
2.56
Lichiditate imediată
2.56
Pondere active imobilizate
0.82%
Indicator2025
Lichiditate curentă2.56
Lichiditate imediată2.56
Pondere active imobilizate0.82%
Pondere active circulante99.18%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente