Companie

Detalii identificare

Nume firmăTEDAROM SOLUTION S.R.L.
Cod unic de înregistrare52371176 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025063047003
EUIDROONRC.J2025063047003
Data înființării22.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
7499
info-icon
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Industrie
Activități profesionale, științifice și tehnice
SectorAlte activități profesionale, științifice și tehnice
Obiect activitateAlte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
CAEN secundare
0121
Cultivarea strugurilor
, 
0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
, 
0161
Activități auxiliare pentru producția vegetală

Informații de contact

Administratori
Asociați
AdresaMărului nr. 25, Sat Fundeni | Comuna Dobroeşti, Ilfov
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
8.560
Profit (Lei)
-6.113
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
20258.560-6.113-5096.3870474-5.9131

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
-71.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.07
Viteza rotație active
18.06

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
-71.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-6.113 Lei
Indicator2025
Marjă profit net-71.41%
Marjă profit brut0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat-6.113 Lei
Viteza rotație active
18.06
Viteza rotație stocuri
285.33
Durata medie încasare creanțe
0 zile
Indicator2025
Viteza rotație active18.06
Viteza rotație stocuri285.33
Durata medie încasare creanțe0 zile
Cifra de afaceri per salariat8.560 Lei
Lichiditate curentă
0.07
Lichiditate imediată
0.07
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.07
Lichiditate imediată0.07
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente