Companie

Detalii identificare

Nume firmăBLN SARA PARTNERS S.R.L.
Cod unic de înregistrare52381994 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025063836009
EUIDROONRC.J2025063836009
Data înființării26.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4322
info-icon
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Industrie
Construcții
SectorLucrări speciale de construcții
Obiect activitateLucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CAEN secundare
4621
Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
, 
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4725
Comerț cu amănuntul al băuturilor
, 
4727
Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
, 
4752
Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
, 
4776
Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
, 
4778
Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
, 
5210
Depozitări
, 
5320
Alte activități poștale și de curier
, 
5330
Servicii de intermediere pentru activități poștale și de curier

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Gorj, Sat Vladimir com. Vladimir, nr.143
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
186.830
Profit (Lei)
16.586
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2025186.83016.5861.38260.506077.29216.7861

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
8.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.81%
Lichiditate curentă
1.28
Viteza rotație active
2.42

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
8.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.81%
Profit net per salariat
16.586 Lei
Indicator2025
Marjă profit net8.88%
Marjă profit brut9.88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)98.81%
Profit net per salariat16.586 Lei
Viteza rotație active
2.42
Viteza rotație stocuri
61.82
Durata medie încasare creanțe
99.39 zile
Indicator2025
Viteza rotație active2.42
Viteza rotație stocuri61.82
Durata medie încasare creanțe99.39 zile
Cifra de afaceri per salariat186.830 Lei
Lichiditate curentă
1.28
Lichiditate imediată
1.23
Pondere active imobilizate
0%
Indicator2025
Lichiditate curentă1.28
Lichiditate imediată1.23
Pondere active imobilizate0%
Pondere active circulante100%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente