Companie

Detalii identificare

Nume firmăBOSFOR MARKET LITORAL S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 52387580 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2025064161001
EUIDROONRC.J2025064161001
Data înființării26.08.2025 - 1 an

Domeniu de activitate

CAEN principal
4711
info-icon
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Industrie
Comerț cu ridicata și cu amănuntul
SectorComerț cu amănuntul
Obiect activitateComerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CAEN secundare
4712
Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
, 
4724
Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
, 
5611
Restaurante
, 
5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
, 
5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
, 
5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
, 
5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
, 
5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
, 
8210
Activități de secretariat și servicii-suport

Informații de contact

Administratori
Asociați
Adresajud. Constanţa, Loc. Eforie Sud orş. Eforie, str. Ştefan Cel Mare, nr.15, Vila Coșbuc
Telefon

Informații financiare

Rezumat (2025)

Cifra de afaceri (Lei)
50.070
Profit (Lei)
2.089
Număr angajați
1
Vechime
1 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
202550.0702.089174134.3396.468129.9602.0891

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Asociați și administratori

Personal cheie

Se încarcă personalul cheieÎncărcăm datele...

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
4.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.97
Viteza rotație active
0.37

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
4.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
2.089 Lei
Indicator2025
Marjă profit net4.17%
Marjă profit brut4.95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)100%
Profit net per salariat2.089 Lei
Viteza rotație active
0.37
Viteza rotație stocuri
0.51
Durata medie încasare creanțe
160.67 zile
Indicator2025
Viteza rotație active0.37
Viteza rotație stocuri0.51
Durata medie încasare creanțe160.67 zile
Cifra de afaceri per salariat50.070 Lei
Lichiditate curentă
0.97
Lichiditate imediată
0.23
Pondere active imobilizate
4.74%
Indicator2025
Lichiditate curentă0.97
Lichiditate imediată0.23
Pondere active imobilizate4.74%
Pondere active circulante95.26%

©Firme.ro

Pentru a accesa profilul complet al firmei

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente